Eliksir młodości - rooibos

  • Eliksir młodości - rooibos

Eliksir młodości- rooibos

Dostępność: W magazynie

13,10 zł

Jeśli jesteś miłośnikiem herbaty rooibos, lubisz owocowe smaki i zależy Ci na zdrowym stylu życia, to ta mieszanka jest ta Ciebie. Herbata rooibos Eliksir młodości to mieszanina witamin, zielonej herbaty rooibos i suszonych owoców tropikalnych.

* wymagane pola

13,10 zł

Herbata rooibos Eliksir młodości to prawdziwa bomba witaminowa. Zawiera witaminę C, E i witaminy z grupy B (B6, B2, B1 i B12), które korzystnie wpływają na organizm. Oprócz tego suszone owoce zawierają antyoksydanty, słynące ze swoich zdrowotnych właściwości (opóźnianią m.in. starzenie się). Rooibos eliksir młodości ma oprócz tego ciekawy smak i delikatny aromat. Regularne picie rooibos Eliksir młodości może korzystnie wpłynąć na układ odpornościowy.

Użyj 1 łyżeczki herbaty na 150 ml wody. Wlać wodę do wrzącej wody i pozostawić do zaparzenia na 3 do 5 minut. Jeśli przygotowujesz herbatę w czajniku, dodaj dodatkową łyżeczkę herbaty.

3 do 6g
100 °C
3 do 5 minut
   
zielona herbata rooibos, chipsy bananowe, kawałki jabłek, daktyle, papaja, lapacho, trawa cytrynowa, niebieskie kwiaty chabru.