Dostawy za zamówienia od 299 zł, ZA DARMOVíce informací
Puerh Żurawina

Pu-Erh żurawina 50g

Herbata Pu Erh Dragon Pearls

Dragon Pearls - herbata Pu-Erh 50g

Herbata Pu-Erh - Lao Cha Tou 50g

33,50zł

Herbata Lao Cha Tou to grudki, powstające na dnie stosu fermentacyjnego. Podczas dojrzewania do liści dostaje się produkowany przez drobnoustroje cukier, który jest odpowiedzialny za zbrylanie liści.

Kraj pochodzenia: Chiny, Yunnan

Zbiory: wiosna 2013 r

Dostępność: W magazynie
SKU
4019

Egzotyczna herbata Pu-Erh Lao Cha Tou jest sprzedawana w postaci bryłek. To nic innego jak skupiska liści herbaty, tak zwane „główki”, które leżakują przez kilkanaście lat. Herbata Lao Cha Tou ma słodki, dojrzały smak i – co ważniejsze – zdążyła wytracić niepożądane aromaty, które powstają przy produkcji. Pu-Erh Lao Cha Tou może być parzony nawet do 20 razy z jednej porcji.


Herbaty Pu-Erh mają charakterystyczny kolor i słodkawy, ziemisty smak. Liście pokryte są srebrnym puchem i pochodzą tylko z jednego gatunku drzewa herbacianego. Pu-Erh, w przeciwieństwie do innych gatunków herbaty, odpoczywa w świetle księżyca, a nie na słońcu. Liście dojrzewają przez lata, niczym wino, i właśnie w tym okresie nabierają swoich wyjątkowych właściwości. Pu-Erh mają również właściwości zdrowotne: wspomagają spalanie tłuszczu i obniżają cholesterol.

Mapa Číny

 

 

Skład: 100% herbata Pu-Erh

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Herbata Pu-Erh - Lao Cha Tou 50g
Twoja ocena