Rooibos Čokoládové Pokušení

  • Rooibos Čokoládové Pokušení
  • Rooibos Čokoládové Pokušení

Kusząca czekolada - Rooibos 50g

Dostępność: W magazynie

13,00 zł
Połączenie ciemnej czekolady, kropli karmelu i herbaty rooibos z herbatą Honeybush to arcydzieło w filiżance. Rozkoszuj się wyjątkowym smakiem czekoladowej herbaty razem z rodziną i znajomymi.

Czy możesz przyznać z ręką na sercu, że przepyszna czekolada nigdy Cię nie kusiła? Jesteś na diecie ale tęsknisz za smakiem czekolady? To już przeszłość - zamiast sięgnąć po kaloryczne słodycze wstaw wodę na herbatę! Kuszący smak czekolady w połączeniu ze zdrowotnymi właściwościami herbaty rooibos sprawi, że nie będziesz już miała wyrzutów sumienia.

Wymieszanie tych wszystkich składników było spontaniczne i podytkowane naszą ogromną miłością do czekolady. Wierzymy, że tego typu działania przynoszą najsmaczniejsze rezultaty. Mamy zaszczyt przedstawić Ci oryginalną, autorską mieszankę czekolady i herbaty - ta słodka kombinacja jest nie tylko przepyszna, ale i zdrowa!

Składniki: Rooibos, Honeybush, kawałki ciemnej czekolady, krople karmelu, posiekane migdały, praliny broyées, nasiona chia. Może zawierać śladowe ilości suchych orzechów.

Użyj 1 łyżeczki herbaty na 150 ml wody. Wlać wodę do wrzącej wody i pozostawić do zaparzenia na 3 do 5 minut. Jeśli przygotowujesz herbatę w czajniku, dodaj dodatkową łyżeczkę herbaty.

3 do 6g
100 °C
3 do 5 minut