Dostawy za zamówienia od 299 zł, ZA DARMOVíce informací
Herbaty owocowe

Herbata owocowa potrafi umilić wypoczynek nie tylko w zimne dni – doskonale sprawdza się również latem, ponieważ dobrze gasi pragnienie.


Herbaty owocowe nie zawsze są otrzymywane z liści herbaty, nie są więc herbatą w pełnym tego słowa znaczeniu, jednak są niezwykle popularne zarówno u dzieci, jak i dorosłych. Mają słodki smak, nie zawierają przy tym ani cukru, ani kofeiny. Mają za to dużo witamin. Mieszanki owocowych herbat można spotkać z dodatkiem świeżych owoców lub w workach infuzyjnych.

Można również przygotowywać herbaty owocowe na bazie herbaty zielonej lub czarnej. Smak i aromat owocowych herbat zależą od mieszanki, z której przygotowano napój. Dobrze sprawdzają się jako napoje dla dzieci, ponieważ nie zawierają szkodliwego dla zdrowia cukru ani słodzików. Herbaty owocowe zwykle powstają na bazie mieszanek innych herbat, jednak pełnowartościowy napar można uzyskać parząc mieszankę tylko raz, ponieważ owoce przy pierwszym zalaniu oddają do wody wszystkie swoje substancje odżywcze. Kolejne zalanie tej samej mieszanki pozbawi naparu nie tylko odżywczych substancji, ale i smaku i aromatu.

Jeżeli chcesz się w pełni zrelaksować, usiądź wygodnie i odpręż się przy doskonałym, delikatnym smaku naszych owocowych mieszanek.

Herbaty owocowe

Filter
Ustaw kierunek malejący

Produkty 13

na stronę
Filter
Ustaw kierunek malejący

Produkty 13

na stronę