Dostawy za zamówienia od 299 zł, ZA DARMOVíce informací

O nas

Nie da się ukryć: herbata to nasza pasja. Od pierwszych łyków tego napoju mamy pragnienie, by serwować ludziom jak najlepszej jakości mieszanki. Przez wiele lat pochłanialiśmy wszystkie informacje, które mogły nas przybliżyć do otworzenia własnej marki – Gringos & Tea. Począwszy od próbowania wielu herbat w Czechach, powoli zagłębialiśmy się w historię herbaty, jej przechowywania i produkcji, żeby w końcu móc zacząć importować najlepszej jakości liście i tworzyć własne mieszanki.

Osiągnęliśmy w Czechach sukces i powoli udaje nam się rozprzestrzeniać kulturę parzenia i picia herbaty, dlatego postanowiliśmy rozszerzyć naszą działalność o kolejne kraje – w tym Polskę. Chcemy, żeby na polskim rynku pojawiło się więcej sklepów z herbatami najwyższej jakości i przyjazną obsługą, która jest gotowa w każdej chwili pomóc swoim klientom w wyborze odpowiedniej mieszanki. Naszym celem jest zarażenie Polaków pasją do picia i parzenia herbaty.

Nasz sukces tkwi w jakości – importujemy herbaty bezpośrednio z 12 plantacji z 6 różnych krajów ( Japonia, Chiny, Tajwan, Indie, Brazylia, RPA). Wszystkie produkty, które sprzedajemy, zawsze testujemy najpierw na sobie ;) Herbata to nieodłączna część naszego życia. To nasza pasja, praca i obsesja. Naszym głównym celem było promowanie kultury herbacianej w Czechach, jednak teraz chcemy pokazać innym krajom, że dobra herbata to luksus, z którego każdy może skorzystać.

Szukasz herbaty, która pobudzi Cię do pracy? A może zależy Ci na mieszance, która pomoże Ci się zrelaksować w mroźny wieczór? Jesteśmy tutaj i służymy pomocą :)

Josef Hejduk

Gringos & Tea s.r.o.
Žižkova 703/72
400 01 Ústí n/L

IČ: 02803089

 

Dlaczego warto robić zakupy w Gringos & Tea?

Bezpośrednio z plantacji herbacianych, własny import herbaty.

Zawsze świeże i z najlepszych plantacji na świecie.

Przy zamówieniu od 299 zł, przesyłkę wyślemy do Ciebie za darmo.

Stała aluminiowa obudowa z zamkiem, która umożliwia powtórne zamykanie. 

Program lojalnościowy

Gwarancja zwrotu za darmo