Dostawy za zamówienia od 299 zł, ZA DARMOVíce informací

Rodzaje dostawy

Dostawy zamówionych towarów realizowane są za pośrednictwem Poczty Polskiej i InPost Kuryr, Przesylkownia. Dbamy o czas naszych klientów dlatego przesyłki wysyłane są priorytetem.

 Przy zakupie na ponad 299 PLN standardowa wysyłka jest darmowa.

Rodzaje dostawy    do 299 zł     nad 299 zł   Płatność    
Poczta Polska  14,40 zł ZA DARMO a) Pobranie  5 zł
b) Przelew bankowy - 0 zł
Przesylkownia 10,44 zł ZA DARMO a) Pobranie  5 zł
b) Przelew bankowy - 0 zł
InPost Kuryr 13,50 zł ZA DARMO a) Pobranie  5 zł
b) Przelew bankowy - 0 zł

 


poczta polska

 Poczta Polska dostarczy przesyłkę do 4 dni roboczych. Po przekazaniu paczki do wysyłki otrzymają Państwo od Poczty Polskiej informację w formie wiadomości SMS lub e-maila o dacie doręczenia.


przesylkownia

Przesylkownia.pl to sieć punktów odbioru, która umożliwia odbiór towaru w różnych filiach w Polsce. Zazwyczaj czas dostawy paczki do punktu odbioru wynosi 3-4 dni robocze od nadania. Paczkę można odebrać w punkcie odbioru przez 7 kolejnych dni.

 


InPost Kuryr

Zamówienia przekazujemy kurierowi w przeciągu dwóch dni od daty ich złożenia. Kierowca poinformuje Cię telefonicznie o godzinie dostarczenia przesyłki.

  • Dostawa do 24h od momentu przekazania przesyłki firmie kurierskiej. W listopadzie i grudniu czas doręczenia paczki może się wydłużyć.
  • Możliwość zmiany terminu i miejsca dostarczenia.
  • Możliwość śledzenia przesyłki przez internet.
 

Co zrobić, jeśli przesyłka została uszkodzona?

W przypadku uszkodzenia przesyłki w czasie transportu przez firmę kurierską (DPD, Przesylkownia) zapewniamy 100% rekompensatę!